Pridať inzerát

Šofer rozvážania obedov

JEDÁLEŇ - M.O., s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levočská 23, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz obedov 4 hodiny denne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Jedáleň Mária Orolinová vznikla v roku 1997 ako podnet na rozširujúci sa priemysel a vzrastajúce počty obyvateľstva v okresnom meste Poprad a jeho blízkom okolí, s túžbou skvalitniť stravovacie služby v našom meste. V začiatkoch sa strava vydávala v jedálniach, s postupom času pribudla možnosť rozvozu jedla v rámci mesta Poprad, neskôr aj v rámci jeho blízkeho okolia. Za tú dobu sa naša jedáleň dostala do povedomia širokej verejnosti .Našou prioritou je postarať sa o vašich rodinných príslušníkov, či zamestnancov,ponúkame domácu stravu z kvalitných surovín. Naši klienti sa k nám radi vracajú, nie len oni ale aj ich priatelia, či susedia. Proste,kde sa dobre varí, tam sa dobre darí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Levočská 23
058 01 Poprad