Pridať inzerát

Operátor výroby

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Matúškovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,4 EUR/hod.- variabilná zložka mzdy 0-20% + dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opracovávanie, vizuálna kontrola a balenie výliskov,
- rozdelenie dobrých a zlých kusov,
- skladanie a skrutkovanie súčiastok,
- vedenie dokumentácie o zabalených dielov,
- okamžité hlásenie nezhôd vedúcemu zmeny,
- iné práce pridelené podľa pokynov nadriadeného …
Pracuje sa na 12 hod.zmeny 6.00-18.00 ranná, 18.00-6.00 nočná

- doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Kolárovo, Trstice a Dunajská Streda
- možnosť ubytovania
- príplatky za prácu v noci, nadčas, sobotu, nedeľu a sviatok podľa ZP

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis alebo príďte osobne na výberové konanie, ktoré sa koná každý utorok a štvrtok o 8.00 hod na personálnom oddelení spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať na 12 hod. zmeny
- výborný zdravotný stav a dobrý zrak
- manuálna zručnosť

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov