Pridať inzerát

Sales manager

JAPITEX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ motivačné provízie.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaute, Slovensko nám je už malé :-). Potrebujeme do tímu sales a expansion managera, ktorý vie nielen pri káve "hodiť reč" minimálne v dvoch cudzích jazykoch.
Šijeme detské oblečenie, chceme svetu ukázať, že sme dobrí.
Potrebujeme niekoho, kto využije všetky kontakty, ktoré máme. Napíše, zavolá, dohodne. Okrem platu získaš motivačnú províziu zo svojho big biznisu.
Budeš s nami v office, ale ak práve nebudeš môcť, tak môžeš pracovať aj z postele. Fajná káva každý deň, a kým nastúpiš možno prejde návrh, že v piatky od obeda piješ, na čo máš chuť :-).
Budeš sa starať o zákazníkov v zahraničí, vyvíjať aktivity, pripravovať ponuky, komunikovať, oslovovať a aj vyhľadávať, ale kým spracuješ kontakty, čo máme, prejde nejaký ten čas.
Svoju prácu si budeš plánovať sám/sama, vplyv na výsledky budeš mať priamo ty, takže aj výšku výplaty si vieš ovplyvniť.
Ak je ešte niečo čo Ti chýba, aby táto ponuka bola pre teba skvelá, tak volaj, píš...

- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoju kreativitu
- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
E-mail marketing - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

JAPItex - slovenské detské oblečenie.
Chceme dopriať deťom ten úžasný pocit z pohodlného oblečenia. Šijeme z kvalitných výberových materiálov a veríme, že budú cítiť tú radosť a lásku, s ktorou pre nich tvoríme...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Hudec
E-mail: poslať životopis