Pridať inzerát

Fakturant - administratívny pracovník

Janegal spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova štvrť, Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od preukázaných schopností po cca polročnom zaškolení
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom, evidecia objednávok, fakturácia, ostatné druhy bežných administratívnych prác na PC.
Lojálnosť, pohotovosť, trpezlivosť, ochota a pracovitosť nutná.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve a prostredí expandujúcej spoločnosti s dlhodobým zázemím, jednosmenná prevádzka 7.00-15.30 hod. s voľnými víkendami.
- prípadné nadčasy cez pracovný týždeň preplácame aj s 50% príplatkom
- preplácame náklady na cestovné do zamestnania do výšky 100%
- stravné vo výške 5,10 €
- DDS 3. pilier vo výške 6% po odpracovanom polroku
- vernostný program
- o ostatných benefitoch informujeme po nástupe

Životopis posielajte mailom aj so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle GDPR. Následne Vás budeme čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je podstatné

Znalosť anglického jazyka je výhodou.

Janegal spol. s r.o. je popredná výrobno-importná spoločnosť so stabilným zázemím na trhu 30. rok. Hlavné činnosti sú výroba, import, export a distribúcia čistiaceho a drogistického sortimentu i potrieb pre domácnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov