Pridať inzerát

Čašník / Barman

Jana Brtáňová

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kuzmányho 5, Poprad-Veľká
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacTPP - nástupný plat 3,80€/h +-180 hodín za mesiac Brigádnici - 3,50€/h hlavne víkendy a sviatky, v prípade záujmu možnosť pracovať aj cez týždeň po škole Tringelty ostávajú personálu Sobota +50% Nedeľa +100% Príspevok na obed Príplatky +100% sviatky + bezplatný vstup do fitness
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nápojov za barom, obsluha zákazníkov v Oto Caffé.
Hľadáme TPP aj brigádnikov.
Pracovná doba: krátky / dlhý týždeň. 7:00-22:00. 2 týždne ranná smena, 2 tyždne poobená smena.

Pridaj sa k nám. Máme skvelý tím, ale občas si niekto otvorí svoj podnik, vyrazí za skúsenosťami do sveta alebo chce zmeniť odbor. Preto aj my čas od času potrebujeme nových parťákov. Hľadáme pohodových pracovitých ľudí, ktorí milujú dobrú kávu a dobré pitie a chcú poskytnúť obsluhu našim hosťom. Úsmev, nadhľad a vtip berieme ako samozrejmosť. Dávame prednosť ľuďom so skúsenosťou, ale neskúsených radi niečo naučíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Podnik Oto&Oto Caffé je situovaný v mestskej časti Poprad - Veľká s príjemným výhľadom na Tatry. Prevádzka je otvorená 6 rokov. Pracuje sa v dobrom, mladom kolektíve. Zameriavame sa hlavne na kvalitnú prípravu kávy, ktorú si aj sami pražíme pod spoločnosťou Joe's Beans.