Pridať inzerát

Údržbár vo výrobe

Ján Pčola FRAGOLA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhé nad Cirochou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Apríl 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pravidelná údržba strojov a strojných zariadení na výrobu a spracovanie fólie
• riešenie akútnych mechanických a elektrických porúch na strojoch a zariadeniach
• údržba budov a areálu firmy

• ponúkaná čistá mzda po zaškolení 877€ (1 250€ brutto) podľa skúseností záujemcu, vyplatená vždy načas
• pracovná doba: PO - PIA 8 hod. 2-zmenná prevádzka (ranná/poobedná zmena)
• miesto výkonu práce: Dlhé nad Cirochou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovné oblečenie, stravné lístky, koncoročné odmeny za dochádzku

• Vaše životopisy s fotografiou zasielajte mailom na adresu obchod@fragola.sk alebo
• osobne do kancelárie v Snine na adresu Pčolinská 1389/19, v pracovnej dobe od 8.00 – 15.00 hod. s negatívnym COVID-19 testom nie starším ako 7 dní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

• technická zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita
• elektrotechnické/strojnícke vzdelanie
• prax na obdobnej pozícii min. 5 rokov
• orientácia vo výkresovej dokumentácii, zváračský preukaz a elektrotechnické vzdelanie vítané

Firma Ján Pčola FRAGOLA hľadá údržbára do výroby s fóliou. Firma sa zaoberá recykláciou a výrobou fólie. Máme záujem o serióznych zamestnancov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pčolinská 1387
06901 Snina