Pridať inzerát

Stavebná partia

Ján Koriťák MALIARSKE PRÁCE, REALIZÁCIA FASÁD PreDOM

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú samostatnú partiu majstrov ktorej môžeme posunúť zákazky ktoré kapacitne nestíhame. Jedná sa o zateplovanie fasád, murárske práce, prerábky bytov, realizáciu sádrokartónov, obklady/dlažby, stavby. V prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, dôslednosť, dochvílnosť

Firma je na trhu od 92hého roku, ponúka stále zamestnanie, férový prístup je známa svojou spoľahlivosťou. Zatepľovanie fasád, štrukturálne omietky, maliarske práce a montáž sadrokartónu.

Adresa spoločnosti

Slnečná 541/31
924 01 Galanta