Pridať inzerát

Montér/montážnik atypického nábytku - jednotlivci/dvojica

Ján Jakubes

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacresp. v prípade živnosti: od 1900 EUR/mesiac.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž interiérového nábytku najmä v Žiline, Bratislave a okolí
- Pred každou montážou si osobne na mieste prejdeme dokumentáciu a jednotlivé postupy. Plne sa môžete spoľahnúť na našu podporu a v prípade potreby pomoc počas celej doby montáže.
- Veľmi občasný rozvoz a vynáška nábytku (rozvoz na dodávke do 3,5 t).
- Práca s kvalitným profesionálnym náradím a pomôckami.

- Priateľský a férový prístup.
- Flexibilný pracovný čas.
- Odmeny/bonusy v závislosti od šikovnosti a výkonu.
- Preplatené cestovanie/Zabezpečené ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- zručnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre detail

Sme rodinná firma, ktorá je na trhu už takmer 20 rokov. Zameriavame sa na výrobu interiérového nábytku a prvkov na mieru. K našim kolegom sa správame ľudsky a otvorene, ako ku priateľom či členom rodiny. Web: www.jakubes.sk

Adresa spoločnosti

JÁN JAKUBES
Partizánska 999/71
01501 Rajec

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Jakubes
Tel.: +421949440463
E-mail: poslať životopis