Pridať inzerát

Skladník

Jan Fuksa - FAMlog.SK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 - 300 EUR/mesiacPlat 8 euro za tunu.
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro naši firmu sháníme dva zájemce na pozici skladníka pro restauraci MC Donalds v Trnavě,jeden u Areny a druhy u Tesca. Jedná se o zaskladnění zboží do skladů MCD dle daného postupu. Práce s paletovacím vozíkem . Pracovní doba pravidelná každé pondělí a čtvrtek od 22.00 a 23.00hodin pracovní doba cca 3 hodiny.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

ochota pracovat ,komunikace, absolutní spolehlivost

společnost se zabývá skladováním a logistikou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov