Pridať inzerát

Prodejce kurzů ve škole programování

Jan Brzák - Organizačná zložka podniku zahraničnej fyzickej osoby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 450 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✔ Aktivní telefonní prodej (nejedná se o cold calling)
✔ Díky informacím přesvědčit zákazníky, aby si pro své děti vybrali naši školu
✔ Udržovat záznamy a úkoly aktualizované v našich systémech CRM a LMS
✔ Aktivně přispívat k rozvoji rychle rostoucí společnosti, v níž se všechno teprve buduje

Co je pro nás u kandidátů důležité:

Zájem o oblast vzdělávání a ochota účastnit se společensky důležitém projektu

Jaký / jaká by si měl / a být?
Osobnost orientovaná na cíl, připravena pracovat na základě kompenzace založené na výsledcích
Ambice rozvíjet se a růst se společností. Další kariérni kroky je Vedoucí týmu a Regionální vedoucí prodeje
Schopnost zvládnout vysoký objem klientů při vedení přesných záznamů CRM
Minimálně 1 rok zkušeností s prodejem B2C s osvědčenými výsledky
Minimálně B2 Znalost anglického jazyka pro onboarding a komunikaci v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

Práce na dálku, ale v neustálém kontaktu s týmem prostřednictvím aplikace Slack a videokonferencí
Třídílná schéma kompenzace: fix, na základě výsledků a KPI. Výsledky a KPI se vypočítávají na měsíční bázi
Hrubý příjem 1000-1400 € na základě výkonu
Pracovní rozvrh od pondělí do pátku
Přesný pracovní doba je třeba dohodnout s vedoucím týmu
Fantastický vstupní program na seznámení se se společností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Algorithmics je mezinárodní škola která se zaměřuje na programování a přibližuje ho dětem nejen zajímavou ale především zábavnou formou.
V našich kurzech se děti učí nejen programovat, ale také rozvíjet kritické a logické myšlení, a používat při tom svou kreativitu a představivost. V současnosti máme více než 200 000 studentů po celém světě. Naše školy se nacházejí ve více než 250 městech a 40 zemích od Austrálie po USA.