Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Proizvodni radnik / operater bez iskustva u automobilskoj industriji

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 955 EUR/mesiacPLATA: 955 EUR/mesečno od prvog dana u mesecu. Nakon isteka tromesečnog probnog perioda 985 EUR bruto + proizvodni bonus (0 - 15 % tarifne plate od prvog meseca) + trinaesta plata + doprinos za transport (20 EUR bruto), atraktivni benefiti i socijalni program, prosečna mesečna zarada 1198 EUR bruto - 1235 EUR bruto; smeštaj.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jaguar Land Rover je najveći proizvođač automobila u Velikoj Britaniji, isporučuje tehničke inovacije i koristi najnoviju tehnologiju za proizvodnju nekih od najzahtevanijih luksuznih vozila na svetu, Jaguara i Land Rovera. U jesen 2018. smo otvorili naš najnoviji proizvodni pogon u Nitri, gde proizvodimo Land Rover Discovery vozila i, kao jedini na svetu, takođe vozila Land Rover Defender.

Postanite deo našeg tima: zauzimamo pozicije u pogonu za sklapanje karoserije (Body in White), lakirnici (Paint Operations), montaži (Trim and Final Assembly) i u kontroli kvaliteta (Quality Check). Radićete na proizvodnoj liniji, gde se proizvodnja odvija po visokim standardima kvaliteta i dobro definisanim procesima. Da li možete dosledno da obavljate poslovne zadatke koji se ponavljaju? Da li ste tačni i pouzdani, obraćate pažnju na detalje? Ukoliko jeste, kod nas ćete svakako dobro iskoristiti takve veštine.

Radno mesto proizvodnih operatera je pogodno i za one koji nemaju iskustva u automobilskoj industriji. Biće nam drago da vas naučimo svemu na našoj Akademiji za obuku. Zajedno ćemo saznati za koju oblast proizvodnje imate najbolje pretpostavke i obezbediti vam neophodnu obuku.

Zamestnanecké výhody, benefity

• Odmah na početku dobijate ugovor na neodređeno vreme direktno sa Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.. Ponuđeni paket nadoknade obuhvata osnovnu platu, dodatak za kompetenciju po završetku probnog perioda, mesečni proizvodni bonus od 0 - 15% (obračunat po navedenim kriterijumima i od zbira osnovne plate i kompentencijskog dodatka), 13. platu.

• Ukoliko živite više od 70 km od Nitre, možete iskoristiti opcije smeštaja u blizini objekta fabrike uz pogodan i besplatan prevoz na posao i sa posla. Cena smeštaja: 1. mesec besplatno, 2. mesec 50 EUR, 3. mesec 75 EUR i od 4. meseca počećete da uplaćujete 100 EUR. Biće nam drago da Vam pružimo više informacija ako ste zainteresovani za ove usluge.

• Doprinos za prekovremeni rad je veći nego što je propisano zakonom.

• Topli obroci za samo 1 EUR. Tokom pauze, se možete opustiti ili osvežiti širokim izborom pića i užine iz automata, koji se nalaze u prostorima za odmor.

• Na udoban način možete doći na posao našim autobuskim prevozom, koji je obezbeđen na različitim trasama iz obližnjih gradova i sela. Ukoliko se odlučite za drugi prevoz do/od posla, obezbedićemo vam doprinos od 20 EUR mesečno.

• Obezbedićemo vam 300 EUR godišnje da sami izaberete neke od naših Jaguar Land Rover pogodnosti. Vi sami najbolje znate kako želite da iskoristite svoje slobodno vreme, bilo za opuštanje, edukaciju, zdravstvenu zaštitu ili udoban način kupovine.

• Jaguar Land Rover 3% od zbira vaše plate i kompetencijskog dodatka doprinosi na dopunsko penzijsko osiguranje. Pokrićemo takođe za vas u celosti i osiguranje života i nezgoda ukoliko se odlučite za to.

• Radićete u najmodernijem radnom ambijentu u kojem brinemo o našim zaposlenima kako bi imali najbolje moguće uslove za rad i opuštanje. Obezbeđivanje kvalitetne radne odeće za letnje i zimske mesece je naravna stvar.

• Vaš razvoj je važan za nas, tako da nudimo mogućnost edukacije, obuke i razvoja karijere.

• U Jaguar Land Roveru takođe razmišljamo o našoj okolini – vodimo računa o zaštiti životne sredine. Stotine naših volontera su već pružili ruku pomoći gradu Nitra i okolnim zajednicama.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Nije potrebna praksa iz automobilske industrije

* Sposobnost obavljanja zadataka u skladu sa instrukcijama

* Fokusirajte na kvalitet obavljenog posla

* Spremnost na rad u dve smene: trajanje smene 7:45 časova plus 30 min pauza, 5 dana u nedelji

Više informacija o detaljima dobićete tokom procesa regrutovanja (telefonom, lično).

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Inovatívna. Dôveryhodná. Priekopnická. Tieto tri dimenzie vždy vystihovali podstatu spoločnosti Jaguar Land Rover. Sú prevtelené do výkonu, luxusu a dokonalosti všetkých vozidiel. Sú tým, čím každý človek, ktorý pre nás pracuje, žije a dýcha.