Pridať inzerát

Senior Production Leader / BiW

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 834 EUR/mesiac/mesačne, konečný plat podľa skúseností, 13. plat, 0-15% ročný bonus, ďalšie benefity podľa pravidiel JLR
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou SPL BiW je viesť, podporovať a motivovať obchodnú jednotku, koučovať aktivity neustáleho zlepšovania sa a vytvárať
,,lean envirometn'' , v ktorom sa identifikujú a dosahujú celkové ciele. Má zodpovednosť za dodržiavanie noriem a procesov, zabezpečenie najvyšších noriem kvality. Trénuje a riadi tím pri riešení problémov s cieľom zabezpečiť trvalé zlepšovanie výkonnosti podniku.
Senior Production Leader organizuje a riadi výrobnú oblasť a tím podľa výrobného plánu a zabezpečuje dosiahnutie cieľov kvantity, kvality, nákladov a efektívnosti.

ZODPOVEDNOSTI

• Riadenie, podpora a motivácia tímu na dosiahnutie stanovených cieľov
• Dosahovanie bezpečnostnych metrik a identifikácia potenciálnych rizik a ich zmierňovanie prísnym dodržiavaním procesu.
• V prípade akýchkoľvek nehôd sa implementujú príslušné nápravné opatrenia.
• Zlepšovanie metrik internej kvality (FTT a systém auditu) a zavádzanie akčných plánov.
• Zabezpečenie kvality a riešenie problémov.
• Zodpovednost za dosiahnutie a zlepšenie cieľov bezpečnosti, ergonómie, kvality, nákladov a efektívnosti
• Zvýšenie efektivity v procese, aby sa dosiahla medziročná produktivita a znížil sa počet hodín na auto.
• Neustále zlepšovanie procesov (RFT: správne na prvýkrát) pomocou integrovaného výrobného systému a princípov štíhlej výroby, ako sú Kaizen, Poke-Yoke a 5S
• Spolupráca na inžinierskych zmenách, linkových skúškach, procesných auditoch, PCPA auditoch, plánoch TPM
• Podpora zavádzania nových produktov a procesov do existujúcej výrobnej oblasti so správnou dokumentáciou a včasním dodaním v najvyššej kvalite, tak aby sa vyhovovalo požiadavkám zákazníkov
• Vyvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilné výrobné procesy podľa štandardných prevádzkových postupov.
• Rozvoj tímového výkonu, bezpečných pracovných postupov, štandard 5S
• Spolupráca s plánovaním pracovnej sily pri vývoji efektívnych montážnych procesov
• Dodržiavanie štandardov a postupov Jaguar Land Rover

KLUCOVE UKAZOVATELE

· Safety performance
· Quality performance of department
· Delivery targets
· Performance Management Process
· Team Effectiveness
· Cost
· People Metrics
· Environment

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nevyhnutné:
· 3+ roky overených vedúcich skúseností v prostredí súvisiacom s výrobou
· Silné vodcovské schopnosti v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
· Pôsobiť ako vzor pre ostatných a podporovat inkluzívne pracovné prostredie
· Schopnosť zodpovedať sa za pracovnú oblasť a súvisiace činnosti
· Schopnosť zaujať a motivovať tím
· Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
· Schopnosť viesť tímy na riešenie problémov a prirodzene sa snaží o neustále zlepšovanie
· Vynikajúci zmysel pre detail a analytické schopnosti
· Počítačová gramotnosť
· Preukázať 100% nasadenie a podporu vo všetkých situáciách vrátane mimo pracovného času

Žiaduce:
· Skúsenosti z automobilového prostredia
· HNC v strojárstve/výrobe/výrobe
· Pochopenie systémov kvality a štandardných prevádzkových postupov
· Ukončenie vysokoškolského diplomu alebo vysokoškolského vzdelania v odbore: strojárstvo/elektrotechnika alebo podobné; alebo ekvivalentná vysoká škola/univerzita v technickom odbore
· Anglický jazyk – komunikatívnosť
· Dobrá znalosť MS Excel, PowerPoint a Word

Inovatívna. Dôveryhodná. Priekopnická. Tieto tri dimenzie vždy vystihovali podstatu spoločnosti Jaguar Land Rover. Sú prevtelené do výkonu, luxusu a dokonalosti všetkých vozidiel. Sú tým, čím každý človek, ktorý pre nás pracuje, žije a dýcha.