Pridať inzerát

Inžinier údržby PLC

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1283€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat
  • Termín nástupu: 01/01/2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie montáže hľadáme skúseného inžiniera údržby.
Medzi Vaše úlohy bude patriť:

*údržba a oprava strojov a zariadení (robotické stroje, PLC zariadenia)
* vykonávanie pravidelných kontrol, plánovanie modernizácie strojov a zariadení
* zodpovednosť za obstarávanie nových komponentov (sledovanie skladových zásob) prípadne výmena vyradených strojov
* Implementácia PM a TPM
* participácia pri zaškoľovaní a príprava školiacich materiálov
* vypracovanie reportov
* spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci JLR

* Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do kmeňa
* Stravovanie len za 1€.
* Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy - príspevok na dopravu vo výške 20 €.
* Jaguár Land Rover Benefity: zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa vlastného výberu vo výške 300€ ročne.
* DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy
* Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom.
* Možnost profesionálneho vzdelávania a dalšieho karierného rastu
* Viac informácií o benefitoch spoločnosti Jaguar Land Rover sa dozviete na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*SŠ/ VŠ vzdelanie - odbor Mechatronika/Elektronika/Elektrotechnika
* § 21
* predchádzajúca skúsenosť s údržbou PLC a robotických zariadení
* dobrá znalosť MS Office
* proaktívny prístup pri riešení problémov
* anglický jazyk - výhodou

Inovatívna. Dôveryhodná. Priekopnická. Tieto tri dimenzie vždy vystihovali podstatu spoločnosti Jaguar Land Rover. Sú prevtelené do výkonu, luxusu a dokonalosti všetkých vozidiel. Sú tým, čím každý človek, ktorý pre nás pracuje, žije a dýcha.

Adresa spoločnosti

JAGUAR LAND ROVER LIMITED
Dolné Hony 1
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Čuchráčová
E-mail: poslať životopis