Pridať inzerát

Metrológ - inšpektor metrológie

Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 395 EUR/mesiac+ výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy) + 13. plat + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok 1741 € až 1858 € brutto, ubytovanie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť s údržbou v automotive segmente, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:
* meranie príslušných karosárskych dielov za pomoci 3D meracej techniky
* spolupráca s výrobnými oblasťami v Karosárni a Finálnej montáži
* meranie výrobných vozidiel a dielov pomocou zariadení CMM a manuálnych zariadení s najmodernejšími technológiami
* Nastavovanie, zarovnávanie a meranie jednotlivých súčiastok a zváraných
zostáv
* Kompletizácia spoľahlivých dát z procesu
* Vytvoriť a pochopiť 3 dimenzionálne dáta
* Reportovať 3 dimenzionálne dáta prostredníctvom excelu, power pointu a
DDMS
* Komunikácia a eskalovanie problémov s výrobou a technikmi
* Pomoc s dodaním vozidiel a súčiastok do oddelenia metrológie

• Hneď od začiatku získate zmluvu na dobu neurčitú a stávate sa naším kmeňovým zamestnancom. Ponúkaný odmeňovací balíček zahŕňa tarifnú mzdu vrátane kompetenčného príplatku, mesačný výrobný bonus až do 15% (ráta sa podľa stanovených kritérií a z tarifnej mzdy), 13-sty plat.

• V prípade záujmu, ak bývate nad 70 km od Nitry, môžete využiť ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR. Radi vám poskytneme viac informácií, ak budete mať o uvedené služby záujem.

• Výška príplatkov za nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon.

• Stravovanie len za 1 EUR v príjemnom prostredí jedální, kde sa môžete pohodlne občerstviť.

• Autobusovábdoprava, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.

• Ročne vám poskytneme príspevok 300 EUR brutto, aby ste si sami vybrali z našich Jaguar Land Rover benefitov. Vy sami najlepšie viete, ako chcete využiť svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.

• Jaguar Land Rover vám prispieva 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové poistenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete.

• Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme.. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou.

• Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.

• V Jaguar Land Rover myslíme aj na svoje okolie – staráme sa o ochranu životného prostredia a stovky našich dobrovoľníkov už podali pomocnú ruku Nitre aj okolitým komunitám.

Informácie o výberovom konaní

- vyžaduje sa práca na 3 zmeny
- môže zahŕňať prácu v sobotu a v nedeľu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Camio - Základy
GOM - Základy
PolyWorks - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

* Skúsenosť s metrológiou v automotive segmente podmienkou
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou
* skúsenosti s programom Camio, GOM, RomerArm výhodou
* Výborné počítačové zručnosti
* Flexibilita
* Schopnosť pracovať samostatne
* Komunikatívnosť

Inovatívna. Dôveryhodná. Priekopnická. Tieto tri dimenzie vždy vystihovali podstatu spoločnosti Jaguar Land Rover. Sú prevtelené do výkonu, luxusu a dokonalosti všetkých vozidiel. Sú tým, čím každý človek, ktorý pre nás pracuje, žije a dýcha.

Adresa spoločnosti

Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
Dolné Hony
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Manpower Manpower
E-mail: poslať životopis