Pridať inzerát

Samostatný účtovník

Jacobs Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacmzda od 1500 Eur v závislosti od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva firmy v súlade s platnou legislatívou,
• vedenie a účtovanie skladovej evidencie
• vykonávanie inventarizácie majetku a záväzkov v zmysle Zákona č.431/2002 Z.z.
• evidencia nákupu a spotreby pohonných hmôt
• kontaktná osoba pre styk s dodávateľmi a odberateľmi
• spracovanie výstupov z účtovníctva pre zamestnávateľa, banky a iné inštitúcie
• vypracovanie rôznych štatistických hlásení
• vypracovanie ročnej účtovnej závierky, inventarizácia účtov hlavnej knihy, záväzkov, pohľadávok a majetku
• plnenie ostatných úloh podľa požiadaviek manažmentu

• Príspevok do DDS
• Príspevok na rekreáciu
• Flexibilný pracovný čas
• Zaujímavé platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzačov
• Príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
• Stabilné pracovné miesto v dynamickom a perspektívnom kolektíve
• Možnosť osobného rastu a vzdelávania
• Spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok...)

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom aj anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Office - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Oracle - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou
• Znalosť práce v Oracle je veľkou výhodou
• Samostatnosť
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Schopnosť riešiť problémy v dynamickom tíme
• Dobré komunikačné zručnosti a tímová
spolupráca
• Ochota učiť sa nové zručnosti a flexibilita v prostredí medzinárodnej spoločnosti

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piešťanská 3
917 01 Trnava