Pridať inzerát

Vedúci/Vedúca malého oddelenia účtovníctva

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiacMzda: Od 1900 € brutto K odmeňovaniu patria aj 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti. Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od dosiahnutého vzdelania a predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého a komorne ladeného tímu účtovníkov hľadáme nového vedúceho, šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať predovšetkým nasledovné činnosti:
- metodické vedenie, kontrola, podpora tímu;
- nastavovanie KPI pracovného tímu ako celku a aj jednotlivcov v rámci tímu a jeho nasledovné vyhodnotenie;
- príprava podkladov pre externý a interný audit, spolupráca s audítormi a plnenie auditných doporučení;
- spolupráca s daňovým poradcom na príprave DPH priznaní, dani z motorových vozidiel a dani z príjmov PO;
- spolupráca s personálnym oddelením pri výbere nových členov pracovného tímu;
- podpora pri zaúčaní nových členov pracovného tímu a zavádzaní nových procesov;
- spolupráca s IT podporou pre účtovný software na oddelení;
- spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných štatistických reportov pre ŠÚ a NBS;
- kontrola nových zmlúv spoločnosti s tretími stranami,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami v SR;
- riešenie nezrovnalostí v súvislosti s fakturáciou, kontrola účtovných zostáv;
- zostavenie ročnej účtovnej závierky a uzávierky vrátane inventarizácie;
- spolupráca s inými oddeleniami;
- príprava úhrad spoločnosti a ich schvaľovanie;
- účtovná prax vo viacerých prepojených účtovných jednotkách je vítaná.

Pracovná pozícia má kumulovaný charakter riadiacej a výkonnej pozície. Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky našej kolegyne.

Čo Vám ponúkame:
Perspektívnu a stabilnú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a množstvo benefitov, ako napríklad:

- členstvo v exkluzívnom klube Magnus;
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rekreačné pobyty, šport, zážitky, gastro a pod;
- 5 dní dovolenky naviac;
- 3 dni platené sick days;
- príspevok na jazykové vzdelávanie sa;
- odborné vzdelávanie;
- zamestnaneckú knižnicu;
- zvýhodnené bankové produkty J&T Banky SR.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní a príjemný deň. Personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Čo od Vás budeme očakávať:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s preukázateľnou a doložiteľnou 5 ročnou praxou v danej oblasti (bude overená);
- komplexnú znalosť účtovníctva, uzávierky, prehľad o daňových zákonoch;
- pohodový no zároveň zodpovedný prístup k práci;
- priateľskú povahu a otvorenú komunikáciu;
- aktívny prístup a dávku samostatnosti;
- orientáciu na detail, precíznosť a najmä vzťah k práci s číslami;
- veľkou výhodou je skúsenosť s účtovným softwarom MS Dynamics AX;
- výhodou je skúsenosť s vedením pracovného tímu

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.