Pridať inzerát

Property manager

J&T REAL ESTATE, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000,- € brutto (v zložení: základná mzda od 1600.- € brutto a osobné ohodnotenie od 400.- € brutto priznané zamestnancovi od prvého dňa uzatvorenia pracovného pomeru)+ 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy . Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a aktualizácia zoznamu nájomníkov v rámci projektov patriacich do portfólia JT RE
• každodenná komunikácia so správcami, nájomcami, účtovníkmi, právnikmi a inými oddeleniami v JT RE
• koordinácia prác s investičným oddelením
• vykonávanie pravidelných reportov o činnosti oddelenia Property management svojmu priamemu nadriadenému
• zodpovedá za správnu fakturáciu nájomného na základe podkladov z nájomných zmlúv v spolupráci s účtovným oddelením
• zodpovedá za kontrolu splatnosti faktúr a platobnú disciplínu klientov
• komplexne rieši reklamácie obchodno-technického charakteru jednotlivých klientov/nájomcov a následne reportuje aktuálny stav svojmu priamemu nadriadenému
• zabezpečuje dodatky k existujúcim nájomným zmluvám
• vykonáva indexáciu nájomného
• zodpovedá za komunikáciu s externým prostredím a klientmi
• zodpovedá za správu a evidenciu existujúcich poistných zmlúv skupiny J&T REAL ESTATE
• zodpovedá za prípravu nových poistných zmlúv skupiny J&T REAL ESTATE
• zodpovedá za riešenie poistných udalostí z poistných zmlúv skupiny J&T REAL ESTATE
• vykonávanie pravidelných reportov o poistných zmluvách a poistných udalostiach riaditeľovi odboru

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše CV e-mailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať a následne kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme všetko dobré v pracovnom i súkromnom živote.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou bude vzdelanie v odbore ekonómia, účtovníctvo, real estate

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Chastia FM - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ovládanie základných účtovných znalostí,
- skúsenosti s real estate a property managementom a práca v systéme Chastia budú výhodou,
- schopnosť rýchlo sa učiť, pracovať samostatne v rámci tímu a priorizovať zadané úlohy,
- komunikačné zručnosti,
- práca s klientmi aj dodávateľmi,
- komunikácia a jednanie s nájomcami,
- schopnosť čítať a vyvodzovať spoľahlivé závery z dát,
- spoľahlivosť, plnenie zadaných úloh a cieľov včas a v stanovených termínoch,
- administratívne zručnosti.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu najmä v Slovenskej a Českej republike. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, priemyselné a hotelové projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J & T REAL ESTATE, a.s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava