Pridať inzerát

Asistent privátneho bankára

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda je dvojzložková, (základná mzda a osobné ohodnotenie, ktoré je priznané hneď od uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca) + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne dopĺňame tím privátneho bankovníctva a hľadáme šikovného a ambiciózneho kolegu/ kolegyňu, absolventa VŠ, ktorý chce odštartovať svoju kariéru a neustále sa rozvíjať práve v tejto oblasti

Čo bude vašou náplňou práce ?
- komplexná podpora odboru privátneho bankovníctva
- spolupráca pri akvizícii nových klientov
- evidencia zložiek klientov a ich pravidelná aktualizácia,
- participácia pri realizácii predaja produktov J&T a finančných produktov tretích strán;
- komunikácia s klientami privátneho bankovníctva;
- komunikácia s jednotlivými odbormi banky
- zabezpečovanie realizácie špecifických požiadaviek VIP klientov
- spracovanie monitoringov klientov a potenciálnych klientov;
- komplexné administratívne zabezpečenie odboru privátneho bankovníctva a ďalších úloh podľa pokynov seniorneho privátneho bankára.

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvo zaujímavých benefitov:

- týždeň dovolenky navyše
- 5 dni platený sick days
- 5 dni whatever days
- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
- odborné vzdelávanie
- jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- eur ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer, ideálne bankovníctvo/investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie ekonomického zamerania ideálne v oblasti bankovníctvo/investovanie
- Záujem o rozvoj, sebarealizáciu a dlhodobé pôsobenie v oblasti investičného bankovníctva
- prehľad v oblasti ekonómie, financií a bankovníctva
- všeobecný rozhľad v oblasti svetového diania, umenia, kultúry, športu
- výborné prezentačné schopnosti
- spoločenské vystupovanie
- samostatnosť, časovú flexibilitu a ochotu pracovať na svojom rozvoji
- komunikatívna znalosť anglického jazyka bude výhodou
- proklientskú orientáciu
- aktívny vodič (služobné cesty prideleným služobným motorovým vozidlom)

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov