Pridať inzerát

Technológ

J.R.G. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacVýška platu sa môže meniť v nadväznosti na prax a skúsenosti uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie technologických postupov výroby.
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
- Zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality.
- Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
- Vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení.
- Zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe.
- Poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách.
- Tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov.
- Vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie.
- Identifikácia a získavanie vhodných a nových materiálov (farby, nátery,...)
- Vykonávanie hodnotenia a inšpekcie výrobkov, služieb alebo procesov z dôvodu vyhodnotenia kvality a výkonu.
- Výber technologického zariadenia - určenie druhu nástrojov a vybavenia potrebných na vykonanie požadovanej práce.
- Zaistenie, aby práce prebiehali v súlade s nastaveným plánom a výkon kontroly kvality vykonávaného projektu
- Rozvíjať a vykonávať príslušné postupy.
- Manipulácia a riadenie operácií so zariadeniami alebo systémami.
- V prípade nutnosti, demonštrovať výrobným zamestnancom procesy a prácu, ktorú je potrebné vykonať.
- Kontaktovať a navštíviť dodávateľov pre inovácie / koordináciu, zdieľanie znalostí atď.,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov