Pridať inzerát

Nákupca

J.R.G. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova 887/53, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZáklad od 1000€ a viac podľa skúsenosti uchádzača, prémie do výšky 20%, a iné.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu nákupca s nemeckým alebo anglickým jazykom so skúsenosťami z oblasti nákupu s chuťou na sebe pracovať.

Náplň práce:

Spravovať databázu existujúcich dodávateľov.
Aktívne vyhľadávať nových dodávateľov.
Viesť skladové hospodárstvo. Kontrolovať skladové zásoby a robiť mesačné inventarizácie skladov.
Príjem tovaru na sklad, kontrola dodacích listov.
Riadenie výšky a zloženia skladových zásob na zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu spoločnosti.
Expedícia tovarov pre zákazníkov.
Viesť rokovanie s dodávateľmi ako o cenách, tak o platobných, dodacích a zmluvných podmienkach.
Zabezpečovať logistiku dodávok v rámci spoločnosti.
V prípade potreby reklamovať dodaný tovar u dodávateľa.

Pružný pracovný čas,
odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
dochádzkový bonus 50€ mesačne,
a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prezentačné a komunikačné zručnosti.
Veľmi dobré schopnosti v oblasti vyjednávania a organizácie práce.
Nemecký alebo anglický jazyk na aktívnej úrovni.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a strojárskym spracovaním kovov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kpt. Nálepku 2561/47
07501 Trebišov