Pridať inzerát

Technológ

J.R.G. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova 887/53, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacprémie, dochádzkový bonus, prípadné mimoriadne odmeny, 13. a 14. plat. Výška platu sa môže meniť v nadväznosti na prax uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie technologických postupov výroby.
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
- Zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality.
- Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
- Vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení.
- Zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe.
- Poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách.
- Tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov.
- Vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie.
- Identifikácia a získavanie vhodných a nových materiálov (farby, nátery,...)
- Vykonávanie hodnotenia a inšpekcie výrobkov, služieb alebo procesov z dôvodu vyhodnotenia kvality a výkonu.
- Výber technologického zariadenia - určenie druhu nástrojov a vybavenia potrebných na vykonanie požadovanej práce.
- Zaistenie, aby medzinárodné normy kvality stanovené pre systém náterov boli dodŕžané
- Zaistenie, aby práce prebiehali v súlade s nastaveným plánom a výkon kontroly kvality vykonávaného projektu
- Rozvíjať a vykonávať príslušné postupy.
- Manipulácia a riadenie operácií so zariadeniami alebo systémami.
- V prípade nutnosti, demonštrovať výrobným zamestnancom procesy a prácu, ktorú je potrebné vykonať.
- Kontaktovať a navštíviť dodávateľov pre inovácie / koordináciu, zdieľanie znalostí atď.,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a strojárskym spracovaním kovov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kpt. Nálepku 2561/47
07501 Trebišov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Harvišová Majerská
Tel.: +421918735013
E-mail: poslať životopis