Pridať inzerát

Marketingový pracovník

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiacvšetko záleží od skúseností a toho čo nám ponúkneš.
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny a máš skúsenosti s marketingom, marketingovým plánom, spolupodieľal sa na marketingovej kampani, alebo si bol členom marketingového tímu?Tak poď pracovať pre nás! Môžeš využiť homeoffice, alebo na živnosť, alebo priamo s nami v kancelárii, všetko záleží od Teba!

Tvoja náplň práce?

Správa Google Ads kampaní a ich pravidelné vyhodnocovanie

Tvorba textov a správa sociálnych sietí

Príprava a tvorba newslettrov

Správa affiliate programov

Správa cenových porovnávačov

Tvorba grafických podkladov a komunikácia s grafikmi (zadania, kontrola, vyhodnocovanie)

Správa blogov v HTML jazyku

PPC reklama - aspoň základné znalosti

Analýza dát a hľadanie príležitostí

Tvorba obsahu - textov a grafiky pre web a sociálne siete, tvorba krátkych videí a úprava materiálu - aspoň základné znalosti SEO

Správa komunikačnej stratégie

PPC reklama

Tvorba brandingu spoločnosti

Komunikácia s dodávateľmi (tlačiarmi, grafikmi, výroba marketingových materiálov)

Hľadanie nových príležitostí a možností

Vyhodnocovanie, tvorba a aktualizácia marketingovej stratégie spoločnosti

Záleží od Tvojich skúseností a toho čo nám dokážeš ukázať, že vieš! Ponúkame prácu na živnosť, skrátený úväzok, alebo prácu z domu, záleží od Tvojho nastavenia.

Vážime si každého jedného záujemcu. Žiaľ, v dôsledku optimalizácie času budeme odpovedať iba vhodným kandidátom. Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí majú záujem pracovať pre našu spoločnosť!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, manažment, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

kreativita, nápaditosť, zručnosť práce s PC a sociálnymi sieťami

Etablovaná, rodinná a stabilná, stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 28 rokov, bez zmeny majiteľa, názvu a telefónneho čísla. Firma sa zaoberá prevažne pozemnými stavbami, ako sú budovy, haly, rodinné domy, funkčné budovy a i. Našou prioritou sú potreby a želania klienta, neprihliada sa na kvantitu, ale na kvalitu, ktorá je poslaním spoločnosti. Firma sa snaží využívať moderné technológie a techniky, koordinovaním všetkých činností spoločnosti. Sme spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá ponúka sociálne istoty, porozumenie, rast, možnosť ďalšieho vzdelávania a možnosti naučiť sa novým veciam. Spoločnosť si cenní lojálnosť svojich zamestnancov, ľudí ktorí prejavia kreativitu a záujem rozvíjať firmu a vysoké a náročné pracovné nasadenie im nie je cudzie. Individuálny prístup majiteľov ku svojim zamestnancom je samozrejmosťou ak je vzájomný vzťah korektný a čestný.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.R. Štefánika 2266
02601 Dolný Kubín