Pridať inzerát

Interim hlavní účetní

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žilina
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 600 - 3 200 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Tě účetnictví? Máš rád/a pořádek a systém? Máš rád/a změnu? Nastavuješ rád/a systémy?

A chceš být součástí týmu špičkové účetní firmy?

Hlavním úkolem této společnosti je pomáhat jejich klientům mít pořádek v daních a účetnictví.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za DPH, uzávěrky a přiznání firem
  • Samostatnost při řešení daňových požadavků klientů
  • Tvoření pravidelných finančních přehledů
  • Spolupráce s daňovým poradcem
  • Aktivní působení ve firmě 2-3 dny za týden první 2 měsíce, po nastavení procesů1x za týden, ostatní dny home office
  • Do sídla zaměstnavatele v Brně dojíždění osobně jednou za tři měsíce, strategická porada online se koná každý měsíc

Jaké jsou požadavky:

  • Vzdělání v oboru, 5 a více let praxe jako hlavní účetní
  • Zkušenosti s DPH, závěrkami, případně se mzdami
  • 100% spolehlivost a pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Týmovost
  • Zkušenosti z výrobní firmy

Práce v této společnosti není pro účetní, které hledají poklidnou a nudnou práci.

Práce je pro ty, kteří mají rádi účetnictví, jsou odolní, mají rádi změny a umí se vcítit do potřeb klienta. Odměnou je práce, která dává smysl, je přínosem pro klienty a přináší tomu odpovídající odměnu.

Benefity:

  • Zázemí a podpora daňového poradce, právníka
  • Jistota práce
  • Pravidelná školení
  • Příjemná šéfka, která se zajímá o své kolegy a podporuje je
  • Stravenky, příspěvek na kulturu, sickdays
  • Motivující systém odměňování

V případě, že Vás pozice zaujala, volejte 605 188 014 nebo pošlete životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou