Pridať inzerát

Obchodno-technický/a poradca/kyňa pre architektov

J.A.P. Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacPohyblivá zložka mzdy nie je limitovaná a závisí od objemu realizovaných projektov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a schopného kolegu/yňu na pozíciu "Obchodno-technický poradca pre architektov “.
Ste technicky zdatný/á a stavebníctvo je odbor, ktorý Vás skutočne zaujíma?
Ste samostatný/á, rozhodný/á a máte rád/a výzvy?
Baví Vás interiérový dizajn a chcete pomáhať zákazníkom splniť si svoj sen?
Potom hľadáme práve Vás.

Na tejto pozícii budete:
- riadiť projekty od prvotného dopytu až po konečnú realizáciu
- komunikovať s architektmi a prezentovať im naše produkty
- poskytovať technické poradenstvo k jednotlivým produkty
- poskytovať technické riešenie a podporu na stavbách
- spolupracovať s našimi obchodníkmi aj s výrobou

Ponúkame:
- automobil, mobilný telefón, notebook
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom Vašej práce
- neformálne priateľské prostredie
- skvelý kolektív spolupracovníkov ochotných vždy pomôcť
- príspevok na stravovanie, Cafeterie
- pravidelné firemné akcie (lyžovanie v Alpách, športové a kultúrne podujatia)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii výhodou

- komunikačné zručnosti, zmysel pre obchod
- aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu
- samostatnosť, ochotu cestovať v rámci regiónu
- aktívny vodič
- znalosť práce na PC

Sme stabilná česká spoločnosť J.A.P. Slovakia, s.r.o. pôsobiaca na trhu od roku 1991. Vyrábame a dodávame interiérové stavebné prvky (stavebné puzdrá, zábradlie, schodiská, grafosklo) do celej SR i do zahraničia. Našim cieľom je dodávať na trh výrobky špičkovej kvality v nadčasovom dizajne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Barbořík
Tel.: +420724550486
E-mail: poslať životopis