Pridať inzerát

Obchodník pre rodinné domy

IZOLAČNÉ PROJEKTY SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500 EUR / mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IZOLAČNÉ PROJEKTY SK sa od začiatku svojho pôsobenia, od roku 2004, zaoberá opatreniami vedúcimi k úsporám energií v súkromných objektoch, ako sú rodinné domy, bytové domy, ale i vo verejnom a podnikateľskom sektore. Pre svoje produkty používa aplikačné postupy a rad certifikátov materskej spoločnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., ktorá je úspešnou rodinnou firmou pôsobiacou v Českej republike s 25 ročnou tradíciou.

Hľadáme šikovných ľudí do stavebníctva na pozíciu:
Obchodník pre priamy predaj pre rodinné domy- IZOLAČNÉ PROJEKTY SK, s.r.o.

Chceš sa vo svojej kariére posunúť ďalej?
Naučiť sa o moderných technológiách a postupoch zateplenia?

Ideme na veci inak, budujeme vzťahy na dôvere a kvalitných službách. Sme zvyknutí pracovať v pozitívnej a tvorivej atmosfére tímového prístupu.

Čo bude Tvojou úlohou?
• podpora súčasného obchodného tímu
• získavanie odporúčaní od zrealizovaného zákazníka
• akvizícia nových zákazníkov priamym oslovením
• úzka spolupráca s technikom

Čím nás zaujmeš?
• chuťou niečo dokázať, pracovať na sebe
• prozákazníckym prístupom
• samostatnosťou a veľmi dobrou úrovňou vystupovania
• nadšením pre obchod

Čo ponúkame?
• bezpochyby perspektívnu a zaujímavú prácu v česko-slovenskej spoločnosti
• prácu, ktorá má naozaj zmysel
• práca na živnosť
• jasný provízny systém, zárobok 1500 - 2500 €
• na začiatku sa môžete tešiť na super školenie, ktoré Ťa so všetkým zoznámi
• kvalitné a priebežné produktové školenia spojené s praxou, podporu kolegov
• možnosť sebarealizácie, profesijného a osobného rozvoja
• vlastná organizácia času a flexibilná pracovná doba

Benefity: provízie z predaja, mobilný telefón, flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby, vzdelávacie kurzy, školenia, individuálne rozvrhnutie pracovného času, vlastná organizácia náplne práce

Informácie o výberovom konaní

Radi sa o Vás dozvieme viac!
Starostlivo čítame každý životopis a všetkým odpovieme.

Práca na živnostenský list

Miesto výkonu práce:
Trenčiansky kraj
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, pre dôchodcov, pre rodičov na materskej a rodičovskej dovolenke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť, ktorá vykonáva zateplenie dutín trámových stropov a iných ťažko prístupných priestorov (stropy pod nízkymi pultovými strechami, šikminy podkrovia, dutiny stien). Používame efektívnu technológiu fúkania kamennej vlny MAGMARELAX. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby - od poradenstva až po realizáciu zateplenia.

Adresa spoločnosti

IZOLAČNÉ PROJEKTY SK, s.r.o.
Tamaškovičova 17/2742
917 01 Trnava