Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe

IZO 4 DSP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 5, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiaczákladná mzda +odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rôzne činnosti súvisiace so zabezpečením výrobného procesu polystyrénu
- vykonávanie jednotlivých operácií na výrobnej linke podľa pracovného postupu
- vykonávanie manuálnych pomocných prác a ďalších úloh a činností nariadených vedúcim
zmeny
- zabezpečenie plynulého chodu skladu, správne uskladnenie výrobkov a následne ich
expedície.

práca na TPP
školenie vodiča na VZV zabezpečíme
zaškolenie pracovníka

Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vašu žiadosť a životopis, ktorý starostlivo posúdime. Budem kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

IZO 4 DSP, s.r.o. je jednou z popredných spoločností na výrobu a spracovanie polystyrénu na Slovensku. Vznikla v roku 2004 so zameraním na výrobu tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu EPS. Naše výrobky sme prvý krát uviedli na slovenský trh v roku 2005.

Adresa spoločnosti

Priemyselná 5
071 01 Michalovce