Pridať inzerát

Recruiter, Administratívny pracovník s Nemeckým jazykom

Izi Bau s. r. o.

  • Miesto práce: Staničná, Čadca, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda je 1200€, po zaučení budete dostávať bonus vo výške 200-1000€ v závislosti od šikovnosti.
  • Termín nástupu: Čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Pracuj pre našu spoločnosť na pozícii HR Administrátor s Nemeckým jazykom.

Tvojou náplňou práce bude:
- starostlivosť o živnostníkov: koordinácia od ich nástupu až po ich odchod, telefonická prípadne emailová podpora, pomoc pri riešení problémov
- správa HR dát
- telefonická a emailová komunikácia v nemeckom jazyku
- participácia na procesoch zlepšovania
Požadujeme
Uchádzač by mal spĺňať tieto kritériá:

- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- komunikatívna úroveň NEMECKÉHO jazyka je PODMIENKOU (úroveň B2 a viac)
- flexibilita a chuť pracovať
-schopnosť riešiť problémy
-komunikatívnosť

-individuálny prístup
-príjemný kolektív
-podiel zo zisku spoločnosti na mesačnej báze

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť riešiť problémy, schopnosť plynulej komunikácie a argumentacie, obchodný duch, príjemné vystupovanie. Nemecký jazyk je velmi dôležitý

Sme mladá ale stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti personálneho lízingu do Nemecka. Naša firma je vedená mladými a inovatívnymi ľuďmi. Našou prioritou je spokojnosť našich živnostníkov a taktiež aj spokojnosť Nemeckých firem.