Máte všeobecný prehľad v IT a obchodného ducha? (Obchodný zástupca)

IXTENT Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šulekova 2, 811 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 3 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej ​​mesačnej sumy, kvartálnych bonusov a ročných bonusov podľa obchodnej kvóty
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Máte všeobecný prehľad o IT technológiách?
* Vnímate obchod ako slobodu a oceňujete, keď môžete pracovať samostatne?
* Zdolávate radi náročné a dlhodobé ciele?
* Nie sú pre Vás pojmy ako „solution selling“ alebo „hunting“ neznáme?
* Ste pozitívny človek so zmyslom pre humor a vysokými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami?

Potom možno hľadáme práve Vás!

Výsledkom Vašej práce bude:

* Získané kontrakty u nových alebo existujúcich zákazníkov IXTENT
* Naplnený osobný obchodný plán
* Zásadný podiel na dosiahnutí firemných cieľov rastovej stratégie IXTENT
* Kvalitne a samostatne odvedený obchodný proces od identifikácie obchodnej príležitosti, až po podpis kontraktu a spoluprácu s projektovým manažmentom

Čo budete potrebovať pre prácu?

* Túžbu obchodovať a v tejto oblasti sa ďalej zlepšovať
* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (každodenné využitie)
* Organizačné schopnosti a potrebu doťahovať veci do vytýčeného cieľa
* Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
* Flexibilitu a ochotu často cestovať
* Profesionálne vystupovanie

Čo vám môžeme ponúknuť?

* Voľnosť – nikto Vám nebude hovoriť do organizácie Vášho pracovného dňa, pokiaľ budete dosahovať stanovené obchodné ciele
* Prácu s najkvalitnejšími technológiami na trhu – OpenText, Microsoft, SAP, Kofax apod.
* U nás sa nebudete nudiť – každý obchodný prípad je unikátny
* Vďaka jedinečnosti každého obchodného prípadu Vám môžeme garantovať skutočne rýchly rozvoj Vašich doterajších obchodných schopností
* Pokiaľ budete mať výsledky, pohľad na Váš osobný bankový účet Vás určite poteší
* Služobné auto aj na súkromné účely

Flexibilný pracovný čas
Sickdays
Mobilná tarifa na súkromné ​​účely,
Notebook
Služobné auto na súkromné ​​účely
Príspevok na šport
Príspevok na tímové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

IXTENT je rýdzo česká spoločnosť, ktorá už 18 rokov sprevádza klientov primárne z radov veľkých firiem po celej Európe na ich ceste za bezpapierovým podnikaním, efektívnejšími firemnými procesmi a vyššími ziskami. Našou špecializáciou je digitalizácia, predovšetkým spojená s dokumentmi a ich životným cyklom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov