Pridať inzerát

Pomocný zámočník

IWIN SERVICES, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 8 EUR/hod.V prípade, ak záujemca o prácu má oprávnenie: Z-E1, Z- M1, D - G2, sa vieme dohodnúť na vyššej ako ponúkanej mzde.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce - brúsenie a údržba.

V prípade potreby zabezpečené ubytovanie a doprava.

V prípade záujmu, nám zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu work@iwin.sk.
Kontaktovať nás môžete na bezplatnú linku 0800 144 125 alebo na naše telefónne číslo 0948 939 500.
Rovnako nám môžete napísať na našu Facebook stránku https://www.facebook.com/iwin.praca/ , kde môžete sledovať naše aktuálne pracovné ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ocele.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zamočník

Ostatné znalosti

Viazačský preukaz - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

strojný zamočník

Počet rokov praxe

1

šikovnosť, samostatnosť, zodpovednosť, praktické myslenie, pozornosť, technický typ

Personálna agentúra IWIN services je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou na českom a slovenskom trhu. IWIN services je personálna a pracovná agentúra dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Rovnako je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania na území ČR. Našou úlohou je zamestnávať komunitu ľudí do TPP alebo na dohodu. Našich zamestnancov si vážime a sme pripravení aktívne venovať pozornosť ich požiadavkám a náhle reagovať na ich možné zmeny a nápady. Všetkým našim klientom poskytujeme služby na vysokej úrovni.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov