Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre personálnu agentúru

IWIN SERVICES, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od kvality a skúseností kandidáta + variabilná zložka (závisí od výsledkov)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových
-získavanie informácií o pripravovaných projektoch v pridelenom regióne
monitorovanie trhu a spracovávanie informácií
-príprava cenových ponúk, prezentácií
-plnenie obchodných plánov
-odborné, technické poradenstvo

-zaujímavý prácu v stabilnej spoločnosti
-motivačné platové podmienky
-firemný telefón, notebook
- firemné auto
-možnosť profesionálneho rastu

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu z Prešovského a Košického kraja, ktorý by zastupoval personálnu agentúru.

Vzhľadom na množstvo záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra IWIN services je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou na českom a slovenskom trhu. IWIN services je personálna a pracovná agentúra dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Rovnako je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania na území ČR. Našou úlohou je zamestnávať komunitu ľudí do TPP alebo na dohodu. Našich zamestnancov si vážime a sme pripravení aktívne venovať pozornosť ich požiadavkám a náhle reagovať na ich možné zmeny a nápady. Všetkým našim klientom poskytujeme služby na vysokej úrovni.

IWIN services, spol. s r. o.
Budovateľská 1285
093 01 Vranov nad Topľou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod/predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod, predaj
2

-schopnosť plánovať a organizovať prácu
-samostatnosť
-kreativita
-zodpovednosť
-flexibilita
-veľmi dobré komunikačné schopnosti
-príjemné vystupovanie
-odolnosť voči stresu
-vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná 1261
093 01 Vanov nad Topľou