Pridať inzerát

Montážny pracovník káblových zväzkov

IWIN SERVICES, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,85 EUR/hod.+ príplatky + bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné práce na montáž káblových zväzkov
- montáž káblových zväzkov do konektorov
- riešenie nedostatkov, vzniknutých pri montáži
- kontrola výrobkov
- jednoduchá práca v čistom, novom a klimatizovanom priestore
- práca podľa priloženého postupu práce
- práca na 3 zmeny
- úvodné školenie k vykonávaniu práce
- práca prevažne v ženskom kolektíve

- doprava zdarma na každú zmenu (odchod z VT do Prešova)
- práca na hlavný pracovný pomer
- príplatky za prácu v noci, nadčas a vo sviatok
- príplatky za normu a kvalitu
- dochádzkový príplatok - mesačný
- stravné lístky
- príjemné pracovné prostredie ( tiché, neprašné, klimatizované)

Uchádzači o zamestnanie môžu prísť na osobný pohovor na adresu: Budovateľská 1285, 093 01 Vranov nad Topľou. Uchádzači z Prešova a okolia po telefonickom rozhovore dohodneme pohovor v Prešove.
Na pohovor je potrené priniesť doklad o dosiahnutom vzdelaní (min. výučný list alebo maturitné vysvedčenie).
V čase od 08.00 do 16.00
Tel. č.: 0905 902 180

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná zahraničná firma, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel, Strojárenský priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- dobrý zrak
- pozornosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- trpezlivosť
- zmysel pre detail
- schopnosť dodržiavať pracovnú dochádzku
- zodpovednosť
- chuť pracovať

Personálna agentúra IWIN services je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou na českom a slovenskom trhu. IWIN services je personálna a pracovná agentúra dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Rovnako je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania na území ČR. Našou úlohou je zamestnávať komunitu ľudí do TPP alebo na dohodu. Našich zamestnancov si vážime a sme pripravení aktívne venovať pozornosť ich požiadavkám a náhle reagovať na ich možné zmeny a nápady. Všetkým našim klientom poskytujeme služby na vysokej úrovni.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budovateľská 1285
093 01 Vanov nad Topľou

Kontakt