Pridať inzerát

Backoffice Specialist

IVIO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacpolročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného, mzda bude predmetom dohody na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pokladne, odvod tržieb, komunikácia s bankou + bankové produkty (POS terminály, IB platby, leasingy, ..), evidencia došlých faktúr, vystavovanie a evidencia bežných faktúr + faktúr za zdravotnícku starostlivosť, spolupráca s vedením spol. v oblasti ekon. agendy, sledovanie ekon. ukazovateľov a reporting, príprava dokladov k mesačnej DPH

- príprava pracovných zmlúv, hiring proces, GDPR agenda, onboarding zamestnancov, kompletizácia dochádzky zamestnancov, príprava podkladov k mzdám pre účtovné oddelenie, realizácia činností oprávnenej osoby v rámci back office teamu na základe pokynov vedenia, spracovanie PN, BOZP, OPP, riadenie školení zamestnancov

- sledovanie tendrov verejného obstarávania na SVK a v zahraničí, výber dodávateľov, zabezpečenie zverených projektov, riadenie korporátnych dokumentov, komunikácia so zdravotnými poisťovňami

- iné podľa požiadaviek nadriadeného

- Ohodnotenie zamerané na dosahovanie cieľov
- Pravidelné produktové školenia
- Nevyhnutné pracovné nástroje /mobil, notebook, služobné auto aj na súkromné účely, ďalšie podľa potreby/

- Stravovacia karta
- Multisport karta
- Firemé eventy
- Iné

Hľadáme skúseného kandidáta/kandidátku na pozíciu Backoffice Specialist (admin. referenta) do novovzniknutého zdravotníckeho zariadenia zameraného na oftalmológiu. Úspešný kandidát bude oporou vedeniu spoločnosti v rámci back office tímu očnej kliniky.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Vaše štruktúrované CV na nižšie uvedenú emailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Záujem o prácu v sfére služieb v zdravotníctve
- Excelentné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Strategické myslenie
- Príjemné a prirodzené vystupovanie
- Ľahké porozumenie informáciám o službách spoločnosti
- Priebežné vzdelávanie sa
- Ovládanie anglického jazyka podmienkou

IVIO je novovznikajúca spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.