Pridať inzerát

Každodenná agenda a operatívna práca v startupe

IVEX GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac500€ NETTO - podmienkou je, aby bol uchádzač študentom
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O IVEX library

Chceme vytvoriť ekosystém prepojenia vysokých škôl pomocou zdieľania e-kníh. Aktuálne pôsobíme na Slovensku a našimi potenciálnymi zákazníkmi sú všetky univerzity na svete (je ich takmer 27 000).

Pripoj sa ku nám do skorej fázy startupu a staň sa jadrom projektu!

Aktuálne hľadáme do tímu študenta, ktorý nám dokáže pomôcť s každodennou agendou a operatívnou prácou.

Čo bude tvoja pracovná náplň?

• spracovávať diela do online knižnice
• analyzovať konkurenciu
• analyzovať zahraničné trhy
• pripravovať prezentácie
• testovanie softvérových riešení
• tvoriť prieskumy trhu
• zlepšovať jednotlivé procesy
• kontaktovanie dodávateľov

Koho hľadáme?

• pokročilé počítačové zručnosti vrátane MS Office (Excel, Word, Powerpoint) / Google Apps (Sheets, Docs, Slides)
• dobré exekučné schopnosti, aby sa veci diali
• komunikatívny a flexibilne nastavený študent, ktorý sa dokáže adaptovať na nové pracovné úlohy
• je motivovaný a zosúladený s hodnotami IVEX library

• možnosť stáť pri zrode začínajúcej spoločnosti
• vyskúšaš si veľa pracovných pozícií
• zväčšenie siete kontaktov
• práca z domu alebo co-workingu
• interné brainstormingy
• neobmedzený prístup do online knižnice
• môžeš s nami tvoriť smerovanie spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

IVEX library je prvá slovenská online knižnica e-kníh určená pre vysokoškolských študentov. Na základe mesačného predplatného sprístupňujeme zákazníkom všetky dostupné knihy v online knižnici. Aktuálne spolupracujeme so slovenskými vydavateľstvami a univerzitami. Celý náš tím je obsadení pomocou vysokoškolských študentov na rôznych pracovných pozíciách. Počas novembra budeme spúšťať služby online knižnice. V budúcnosti máme v pláne sprístupniť online knižnicu na zahraničné trhy.