Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre reklamnú agentúru

Iveta Cholevová - Agentúra Lúka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacProvízny spôsob odmeňovania, pri splnení plánovaných úloh štvrťročné odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť pracovať kombinovane z domu a cestovať vo zverených okresoch v blízkosti miesta bydliska. Tvoríme pre deti projekty v oblasti ochrany životného prostredia a ponúkame firmám možnosť sa zapojiť. Obchodný zástupca telefonicky informuje firmy vo svojom regióne o projektoch, dohovára si osobné stretnutia a uzatvára zmluvy o spolupráci, zároveň sa stará o zverených klientov pri ďalších projektoch.

- nadštandardné ohodnotenie
- možnosť práce z domu
- časová flexibilita
- pracujeme, pretože nás práca baví

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- reprezentatívna telefonická komunikácia
- príjemný vzhľad a reprezentatívne vystupovanie
- dodržiavanie firemných postupov
- poskytovanie denných reportov

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu v oblasti vzdelávacích projektov pre deti a ochrany životného prostredia. Naše projekty oceňujú podnikatelia a ochotne využívajú možnosť stať sa ich súčasťou formou reklamy v nami vydávaných tlačovinách – reklamná brožúra. Pridaná hodnota našich projektov je priame overenie ich úspešnosti. V našom tíme máme nadšených ľudí, ktorých práca baví, pretože má zmysel, prináša im radosť, uspokojenie a nadštandardné ohodnotenie. Pri predstavovaní našich projektov nikoho nepresviedčame, iba vysvetľujeme.

Adresa spoločnosti

10
919 05 Trstín

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Cholevová
E-mail: poslať životopis