Pridať inzerát

Kuchár/Čašník

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 27, 040 01 Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 728,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba teplých jedál a studenej kuchyne
- výroba cukrárskych výrobkov, múčnikov
- práca s využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov
-zabezpečovanie prevádzky zvereného úseku prevádzkovej jednotky, vybavovanie reklamácií a objednávok
- zaobstarávanie a nákup tovaru vrátane jeho uskladňovania
- príprava jedálne, zasadačky na prijímanie hostí podľa požiadaviek
- stolovanie a servírovanie jedál v zmysle predpisov
- pripravovanie jedálneho lístka
- zber a umývanie kuchynského riadu, čistenie kuchynského zariadenia, upratovanie priestorov kuchyne, jedálne a skladov potravín

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Informácie o výberovom konaní

pracovný pomer na dobu určitú - 12 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyučenie v odbore a skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou
odborná spôsobilosť a platný zdravotný preukaz
manuálna zručnosť
samostatnosť
tímová práca
zodpovednosť, spoľahlivosť
príjemné vystupovanie

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy, príspevková organizácia. Organizácia vyvíja aplikačný SW pre verejnú správu a samosprávu, zabezpečuje prevádzku centrálnych registrov sekcie verejnej správy MV SR.

Adresa spoločnosti

Čs. armády 20
04001 Kosice