Pridať inzerát

Vodič autobusu

Ivan Šimo ml. - ADIŠ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 30.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvoz a rozvoz zamestnancov do zamestnania

pružná pracovná doba, mzda podľa reálne odpracovanej činnosti, rodinná firma, možnosť tankovania na zmluvnej ČS za výhodnejšie ceny, pokiaľ je potrebné bývanie na ubytovni, príspevok na bývanie, príspevok na cestovanie, pokiaľ je nutné dochádzať autom do práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu, dispečer

Sme dopravná spoločnosť, ktorá na Slovenskom trhu funguje už od roku 2003. Zameriavame sa hlavne na pravidelné linky a zájazdovú dopravu.