Pridať inzerát

Asistent manažéra pre Malacky

Ivan Malý s.r.o.

  • Miesto práce: Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacFixná + variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: 1.11.2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie diára manažéra
- aktívne telefonovanie
- inzercia a aktualizácia pracovných ponúk
- príprava podkladov pre personálne oddelenie
- príprava podkladov pre zazmluvnenie uchádzačov
- spracovanie reportov obchodníkov (denné/týždenné/mesačné)
- príprava podkladov na porady, školenia, workshopy
- organizácia firemných tímbildingov a iných kultúrnospoločenských akcií

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- možnosť kariérneho rastu
- pracovný čas podľa dohody s nadriadeným
- práca v moderných priestoroch
- bezplatné školenia hradené spoločnosťou
- účasť na tímbildingoch
- príjemný kolektív
- možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme do dynamického tímu komunikatívneho a zodpovedného človeka, ktorý rád telefonuje a má príjemné vystupovanie.

Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu. Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania zaslaním Vášho profesijného životopisu.

Zastúpenie Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s, ktorá je najväčšia univerzálna komerčná poisťovňa na Slovensku. Je dlhodobým lídrom na slovenskom poistnom trhu a jej klienti vedia, že sa vždy môžu s dôverou obrátiť na spoločnosť, ktorá stojí na stabilných pilieroch, akými sú finančná sila, tradícia a profesionalita.
Dlhoročné profesionálne skúsenosti firmy, vytvárajú široký priestor pre kariérny rast . Vedenie spoločnosti umožňuje zamestnancom kontinuálny profesionálny aj osobnostný rozvoj. „Vnútrofiremná univerzita“ ASP CAMPUS ponúka viaceré druhy manažérskych školení, tréningov a tímbildingových aktivít. Jej súčasťou je napríklad špeciálny tréningový model Efektívny Manažér určený vybraným zamestnancom.