Pridať inzerát

Platená stáž pre študentov 2 - 5. ročníka VŠ na IT oddelení

ITW Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: ITW Automotive Slovakia, s.r.o., Hlavná, Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent druhého, tretieho, štvrtého alebo piateho ročníka informačných technológií na VŠ, ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni a hľadáš si brigádu/stáž? Ak áno, tak neváhaj a pošli nám ešte dnes svoje CV :)
Tvojou úlohou bude :
✔ riešenie vzniknutých problémov v súvislosti s prevádzkou zverených systémov
✔ podpora užívateľov a riešenie požiadaviek
✔ aktualizovanie konfigurácií systémov pri zmenách firemných bezpečnostných politík či IT štandardov
✔ udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie v rámci zverených systémov
✔ preventívna údržba, testovanie, oprava zariadení

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

✔ anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
✔ samostatnosť pri riešení problémov a úloh
✔ schopnosť pracovať v tíme
✔ znalosť PC sietí na úrovni switchovania

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť TRW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov