Pridať inzerát

Microsoft Solution Architect / Product Owner

ITSDONE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ITSDONE je pobočkou rakúskeho IT Holdingu ITSDONE Holding, ktorý poskytuje služby v oblasti správy IT, implementácie IT projektov, IT konzultácií a riadených Cloud služieb. Našimi klientmi sú rakúske a medzinárodné spoločnosti z oblasti telekomunikácií, výroby, medií a marketingu. Ročný obrat Holdingu je na úrovni cca. 15 mio. Eur a v momentálnej dobe pre nás pracuje takmer 200 kvalitných IT špecialistov v troch krajinách.

Pre projekt u nášho zákazníka hľadáme styčného dôstojníka - Solution Architekta, s úlohou navrhovať, koordinovať, prototypizovať a riadiť všetky rozvojové projekty vrámci Microsoft Landscape a integrácie s okolitou infraštruktúrou.

Zákazníkom je enterprise spoločnosť s 1000+ MS Windows Servrami, geograficky distribuovanými datacentrami, pokročilou architektúrou celého IT prostredia, privátnym aj verejným cloudom, množstvom zavedených automatizovaných procesov a skvelým externým dodávateľom MS riešení (ITSDONE).

Náplň práce:
- komplexná analýza Microsoft landscape zákazníka
- architektonické návrhy zlepšení a rozšírenia infraštruktúry zákazníka
- podrobný návrh a plánovanie riešení rozšírenia a vylepšenia infraštruktúry zákazníka
- návrh, design a plánovanie integrácie nových riešení so súčasnou architektúrou IT landscape
- koordinačná činnosť medzi internými teamami a externými dodávateľmi
- dokumentácia riešení, organizačná, mentorská a procesná činnosť
- aktívna komunikácia so všetkými zložkami IT organizácie zákazníka v Anglickom a ideálne aj Nemeckom jazyku

Pracujeme s najnovšími technológiami. Upgradujeme na posledné verzie. Migrujeme našich klientov do Cloudu a poskytujeme im následnú starostlivosť. Prototypujeme a automatizujeme. Poskytujeme našim klientom komplexnú starostlivosť na kľúč, tzn. staráme sa aby ich systémy a služby boli neustále dostupné, opatchované, rýchle a stabilné. Veľa pritom rozmýšľame a veľa spolupracujeme.

- práca na zaujímavých, často náročných projektoch a prostrediach
- spolupráca so špičkovými profesionálmi s vysokými technickými znalosťami a neformálnym vystupovaním
- možnosť technického a osobnostného rastu, možnosť práce s modernými technológiami a so zaujímavými ľuďmi
- možnosť čiastočného homeoffice
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť práce na živnosť

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesijný životopis v Anglickom jazyku, vhodných kandidátov pozveme na osobné stretnutie.
Aj v prípade, že nespĺňate všetky kritériá, radi sa na Váš životopis pozrieme. Máme záujem, si našich kolegov vychovať a zaučiť, čiže chuť sa rozvíjať, musí byť na prvom mieste. Všetko ostatné zvládneme spoločne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Expert
Microsoft Windows - Expert
Microsoft Exchange - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Expert
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Vynikajúca znalosť MS Windows Server platformy a jej integrácie s ostatnými službami
- Znalosť architektúry MS Landscape a jej integrácie
- Znalosť automatizačných procesov a nástrojov v oblasti MS Landscape a Client engineering
- Veľmi dobrá znalosť MS Exchange (
- Skúsenosti s Office 365 (Office Suite, Exchange Online, prípadne Sharepoint a One Drive)
- Skúsenosti so Security a Antivirus riešeniami
- znalosť Networkingu
- Skúsenosti z práce na podpore enterprise prostredí
- Vynikajúce komunikačné schopnosti, tímovosť a ochota učiť a rozvíjať sa
- Certifikácia v oblasti MS riešení a architektúry
- Plynulá komunikatívna znalosť Anglického jazyka podmienkou, Komunikatívna znalosť Nemeckého jazyka veľkou výhodou

Spoločnosť ITSDONE, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako pobočka rakúskej materskej spoločnosti ITSDONE EDV Dienstleistungs GmbH. Spoločnosť ITSDONE, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie kvalitných IT služieb a optimálnych riešení pre svojich klientov, ktorými sú slovenské i zahraničné spoločnosti z oblasti telekomunikácii, bankového sektora a výroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 18
811 05 Bratislava