Pridať inzerát

MS Dynamics 365 Engineer

ITSDONE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie C #, .NET, pre platformu Microsoft Dynamics 365/CRM Cloud Azure
- analýza požiadaviek, vytvorenie návrhu riešenia
- participácia na technickom designe riešenia
- zodpovednosť za tvorbu a úpravu dokumentácie
- zodpovednosť za podporu zákazníkov

- zaujímavý a náročný dlhodobý projekt implementácie CRM pre zahraničného zákazníka
- veľká miera zodpovednosti, samostatná a kreatívna práca
- výborné platové podmienky
- flexibilná pracovná doba
- možnosť technologického aj karierneho rastu
- samozrejme homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
C# - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 a viac rokov skúseností s riešeniami na technológiách Microsoft Office 365 a Dynamics 365/CRM Cloud Microsoft Power Platform
- skúsenosti s riešeniami postavenými na technológiách C# .NET , Web, JavaScript, TypeScript
- skúsenosti s vývojom aplikácií v Cloud prostredí
- veľmi dobré skúsenosti s Microsoft technológiami
- skúsenosť s projektovým koordinovaním v oblasti integračných projektov rozsiahlejších informačných systémov
- skúsenosti s integráciami s inými systémami výhodou
- znalosť Windows Serverov a klientských prostredí
- certifikáty v danej oblasti Microsoft sú výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- plynulá znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka

Spoločnosť ITSDONE, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako pobočka rakúskej materskej spoločnosti ITSDONE EDV Dienstleistungs GmbH. Spoločnosť ITSDONE, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie kvalitných IT služieb a optimálnych riešení pre svojich klientov, ktorými sú slovenské i zahraničné spoločnosti z oblasti telekomunikácii, bankového sektora a výroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 18
811 05 Bratislava