Pridať inzerát

Prevádzkový technik pre riadiace systémy budovy

ITP Control s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 550 EUR/mesiaciné zložky mzdy - za držanie pohotovosti, práce nad rámec prac.náplne,možná ročná odmena vo výške mesačného platu
  • Termín nástupu: 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik systémov merania a regulácia ( BMS ) a prístupových systémov budov zabezpečuje plynulú prevádzku technických zariadený budov, kontrolu a pravidelný servis jednotlivých periférii ako aj riadiacich systémov a správu dispečerského pracoviska.
Náplňou prace je:
• vykonávanie servisných prehliadok v budove podľa servisného plánu
• kontrola riadiacich systémov, nastavenie parametrov regulácie s cieľom zefektívniť reguláciu,
• tvorba trendov, reportov, grafov monitorovaných premenných pre potreby diagnostiky porúch ako aj požiadaviek nájomníkov,
• manažovanie prístupov do budovy, garáže ako aj nájomných priestorov,
• spracovanie dát pre energetický manažment budovy,
• zabezpečovanie komunikácie s nájomníkmi a riešiť ich požiadavky,
• zúčastňovanie sa servisných školení,
• držanie pohotovostných služieb podľa plánu pohotovosti,

• nadštandardné mzdové ohodnotenie,
• ročný výkonnostný bonus,
• dni voľna navyše v prípade potreby,

Informácie o výberovom konaní

svoje žiadosti nám zasielajte výlučne e-mailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicky odbor ,elektrotechnicke, TZB

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhl. MPSVaR č.508/2009, § 21 - elektrotechnik

Naša spoločnosť sa zaoberá viac ako 27 rokov aplikáciou riadiacich systémov pre oblasť kúrenia vzduchotechniky, chladenia (HVAC) a manažmentu budov. Úzko spolupracujeme so spoločnosťami Kieback&Peter a Schneider Electric

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šustekova 51
851 04 Bratislava