Unity Developer AR/VR pre systémy na podporu stavby veľkých budov - Full remote

iteria s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 - 25 EUR/hod.Výsledné ohodnotenie závisí od úrovne tvojich skúseností a skillov
  • Termín nástupu: Ihneď resp. podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa vymýšľať a programovať počítačové hry? Chceš využiť svoje skúsenosti s tvorbou počítačových hier pri tvorbe appiek a systémov, ktoré podporujú stavby veľkých budov (štadióny, biznis centrá, vodné svety) po celom svete?

Robíme na appkách a systémoch, ktoré výrazne uľahčuju a zefektívňujú stavbu budov a technickej infraštruktúry pomocou vizualizácie a jednoduchého zdieľania 3D modelov cez mobilné zariadenia (tablet, telefón), ale aj špecializované AR alebo VR headsety.

Inými slovami je to akoby si hral hru, že chodíš po budovách, nestrielaš zombíkov, ale stavebným firmám, architektom a developerom pomáhaš efektívnejšie stavať veľké developerské projekty a to vďaka rýchlej vizualizácii všetkých druhov 3D modelov v rozšírenej realite a automatizácii procesov v stavebníctve.

Z pohľadu programovania je to úplne rovnaké ako keď programuješ hry a výsledok svojej práce bude použitý pri stavaní reálnych budov.

Takže ak chceš robiť na jedinečných svetových riešeniach, pripoj sa do nášho tímu 19 technologických nadšencov a pracuj v príjemnej a tvorivej pracovnej atmosfére. Fungujeme agilne, sme rozdelení do 2-5 členných tímov (squad), máme pravidelné standupy a minimálne raz za týždeň máme spoločné demá, retrospektívy a plánovania. Často mávame aj celodenné Hackathon-y.

Fungujeme full remote s úplne flexibilným pracovným časom, môžeš robiť ráno, alebo večer, ako Ti to najlepšie vyhovuje a kedy sa Ti najlepšie pracuje.

Full home office
Detailné code review pre každý tvoj pull request
Budeš mať technologický mentoring od skúseného SW architekta s viac ako 15 ročnou skúsenosťou na veľkých IT projektoch
Môžeš sa podielať na technologických rozhodnutiach v projektoch
Zaži aké je to robiť v technologickom startupe a nie v "skostnatenej korporácií"
Budeš súčasťou mladého tímu technologických nadšencov a pracuj v príjemnej atmosfére
Koučing a školenia

Informácie o výberovom konaní

Pošli svoje CV na adresu kariera@iteria.sk
Výhodou je ak nám pošleš aj hry na ktorých si robil (krátky popis projektov a linky na videá kde si môžeme dané hry pozrieť)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– Pokročilá znalosť Unity min. 3 roky programovania hier v Unity (v prípade tvojich kratších skúseností máme otvorené aj pozície pre šikovných juniorov resp. študentov)
– Pokročilá znalosť C#
– Pokročilá znalosť gitu

- Samostatnosť a proaktívny prístup
- Priateľské vystupovanie, zodpovednosť, tímový hráč
- Chuť, ochota a schopnosť učiť sa nové technológie
- Odolnosť a schopnosť prekonať prekážky a vysporiadať sa s komplexnými problémami

Výhodou je ak máš:
- Znalosť JavaScript a TypeScript
- Znalosť GraphQL (napr. Hasura) alebo REST
- Znalosť SQL databáz PostgreSQL alebo MySQL
- Porozumenie cloud technológií
- Porozumenie CI/CD

Iteria je slovenský startup, ktorý vyvíja jedinečné technologické riešenia v oblasti virtuálnej a rozšírenej reality, biometrických riešení a React Low-code platformy.