Pridať inzerát

Expandujeme! Talent Acquisition Lead pre pobočku v Žiline

Itera Slovakia - organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou vytvorenia novej pobočky Itera v Žiline? Máš príležitosť stať sa Talent
Acquisition Leadom, venovať sa nielen recruitmentu ale aj vedeniu ľudi. Budeš zodpovedná/ý za obsadzovanie IT pozícií, vytvorenie vlastného HR timu a za budovanie kultúry v pobočke, nakoľko veríme, že HR je srdcom celej firmy. Nórsky prístup k work - life balance sa môže stať aj súčasťou Tvojho života. Sme otovrení aj spolupráci na contract (s.r.o.).

Je to pre Teba príležitosť?
- zastrešovať celý proces recruitmentu IT špecialistov – od aktívneho vyhľadávania a oslovovania, cez komunikáciu s hiring managerom až po vedenie pohovoru,
- zastrešovať proces nástupu a onboardingu (pracovné zmluvy a príslušná administratíva),
- viesť pobočku, vytvárať kultúru a atmosféru v nej,
- perspektíva vytvoriť a riadiť svoj HR tím.

Čo očakávame?
- skúsenosti s recruitment procesom,
- najmenej 3 roky v oblasti HR alebo v manažérskej pozícií,
- anglický jazyk na dobrej komunikatívnej, ale aj písomnej úrovni,
- skúsenosti z IT oblasti, prípadne s projektovým manažmentom (výhodou).

Ak Ti to dáva zmysel, môžeme si dať kávu a prejsť si vzájomné očakávania.

Čo tým získaš ?

• skvelý tím a nórsku firemnú kultúru,
• flexibilná pracovná doba,
• vyšperkovanie anglických zručností na lepšiu úroveň prostredníctvom jazykových kurzov a komunikácie so zahraničnými kolegami,
• lásku k športu vďaka Multisport karte,
• možnosť osobného rozvoja,
• firemné eventy (napr. každoročný turnaj v stolnom futbale a mnoho ďalších)
• veľa skúseností, podieľaš sa na novom "projekte"
• možnosť zistiť, čo naozaj znamená MAKE A DIFFERENCE

Viac o tom, prečo pracovať s nami je veľmi fajn, Ti radi priblížime na pohovore :)

Ďakujeme všetkým záujemcom, bližšie kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

HR manažér; HR Specialist; IT Recruiter, HR Business Partner

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť,
- schopnosť riadiť, manažovať a motivovať tím,
- schopnosť riadiť pobočku.

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude, ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov