Pridať inzerát

Získaj možnosť viesť tím developerov ako People Manager

Itera Slovakia - organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Itera ponúka priestor pre ľudsky orientovaného lídra viesť časť oddelenia (25 ľudí) developerov pre kľúčového klienta - najväčšiu Nórsku poisťovňu Gjensidige.

Čo ťa čaká?
• budeš súčasťou výberu tých správnych ľudí (kolegovcov) do tímov
• starať sa o spokojnosť, rozvoj a sebarealizáciu členov oddelenia
• spoluvytvárať prostredie podporujúce osobnostný a technický rast ľudí, otvorenosť a dôveru
• zaujímať sa o spokojnosť a spätnú väzbu kolegov a pracovať s ňou ďalej
• byť súčasťou priamych diskusií s klientom o ich potrebách a spätnej väzbe
• podporiť projektových manažérov pri budovaní a vylepšovaní ich tímov
• a v neposlednom rade, spolupráca s našim aktuálnym Resource Ownerom Lukym :)

• práca pre známu IT nórsku spoločnosť
• flexibilný pracovný čas - dbáme na work-life balance
• preplatenie certifikátov, konferencií, školení
• technické meetupy, hodiny angličtiny
• multisport karta
• firemné eventy, teambuildingy :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

Uvítame:
• skúsenosť s vedením Agile projektových tímov
• prax s vedením a motivovaním ľudí
• záujem o mentoring, či coaching kolegov

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty.
Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všetkých odvetviach (2017). Na Slovensku sa venujeme najmä vývoju, testovaniu, servis operations a poradenstvu. Páčiť sa vám u nás bude ak máte nadšenie pre technológie, inovatívny prístup k životu a chuť zmeniť veci k lepšiemu. Radi vám dáme priestor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov