Pridať inzerát

Hľadáme IT servisného technika

ITCA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 1879/18, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 967,35 EUR/mesiacŽivnostník od 1 300 € mesačne * v tomto prípade sociálne zdravotne a daň si budete platiť sami. V skúšobnej dobe 3 mesačnej 824,78€ v brutto mesačne a následne po skúšobnej dobe minimálne 967.35€ brutto a vyššie závisí vašich schopnosti.
  • Termín nástupu: 15.12.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý by vedel servisovat IT techniku, čiže opravy počítačov, serverov, notebookov a sieťových a periférnych zariadení, nutne je vedieť plno hodne s diagnostikovať zariadenie a opraviť. Také sa zoberáme repassom zariadení to znamená, že je potrebné použite zariadenie skontrolovať, prečistiť, diagnostikovať, nainštalovať OS pripadne opraviť a pripraviť na predaj. Ďalej sa staráme o chod IT zariadení vo firmách treba vedieť vedieť riešiť bežne problémy na diaľku. Raz za čas je potrebné ísť aj na výjazd do firmy alebo našich priestorov vykonať servisné zásahy. Tak isto vedieť obslúžiť zákazníka pri predaju zariadení pripadne odborne poradiť. Žiadaná disciplína pri evidencii!
+ Znalosti v programovaní obrovská výhoda!
Viac po telefóne...

Základne požiadavky:
Pracovať s OS Windows nutnosť, pokročili – Inštalácia OS/Programov/Ovládačov.
Pracovať s Hardware vedieť zo skladať PC od A po Z vrátane inštalácie OS, diagnostika a nájsť chybu, vedieť spraviť bežne opravy – nežiadame, aby ste vedeli opravy základných dosiek atď, ale väčšia zručnosť vítaná.
Treba vedieť konfigurovať sieťové prvky (routery, switche) a iné periférne zariadenia alebo si vedieť poradiť nakoľko každá značka ma iné konfiguračné rozhranie.

Budete sa nachádzať v mladom kolektíve sme zatiaľ 2 a nestíhame, preto hľadáme posilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ponúkame predaj IT techniky a komplexné IT služby ako napr. servis, upgrade, správa počítačov, serverov a sieťových zariadení, periférnych IT zariadení a sieťovej infraštruktúry pre firmy aj pre domácich zákazníkov. Máme skúsenosti takmer so všetkými počítačovými a serverovými, operačnými systémami ako napr. Windows Server, Linux, VMware vSphere od inštalácii až po kompletné konfigurácie a nastavenia. Taktiež máme skúsenosti so sieťovými prvkami ako napr. Cisco, Dell, HP, Mikrotik, Ubiquiti, ktoré preferujeme a dodávame. Vieme zabezpečiť Vašej firme kompletné IT riešenie od A po Z. Ponúkame vývoj a tvorbu web stránok a webových aplikácií. Naša spoločnosť ponúka taktiež webhosting a prenájom virtuálnych serverov, ktoré prevádzkujeme vo vlastnom Datacentre. Predávame nové a repasované IT zariadenia: počítače, notebooky, servery, periférne zariadenia a komponenty.

Zameriavame sa najmä prenájmom výkonu a vývoju platforiem na OpenCL a Cuda GPU Computing Clusters, keďže veríme v budúcnosti tejto technológii.

Adresa spoločnosti

ITCA s.r.o.
Pod Juhom 7666
911 01 Trenčín