Pridať inzerát

Skvelá odmena za prácu - Tisovec, Nové Zámky (Anketár)

IT POMOC

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 EUR/hod.4,- € za 1 správne vyplanený dotazník
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za správne vyplnený dotazník dostanete 4€ v čistom. Priemerný čas vyplnenia dotazníka s respondentom je cca 10-15min v závislosti od zhovorčivosti respondenta. V priemere dokážu naši anketári za deň (6-8 hodín) vyplniť 30-40 dotazníkov (šikovnejší samozrejme aj viac) a teda si môžete v priemere privyrobiť za 2 dni 250€ – 300€, prípadne aj viac. Dotazníky sa realizujú formou osobných rozhovorov a zapisujú sa do tabletu.

Vhodné prilepšenie pre študentov, dôchodcov, pracujúcich popri zamestnaní, ženy v domácnosti, mamičky s deťmi, nezamestnaných bez straty podpory, ako i pre tých, ktorým nestačí ich hlavný príjem.
Zaškolenie do práce trvá približne pol hodiny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme slovenská IT spoločnosť so silným proklienstkym zmýšlaním. Ponúkame podporu a riešenia v oblasti IT pre firemných i koncových klientov. Rozširujeme naše pôsobenie a preto hľadáme nových kolegov do nášho tímu. Dbáme na vývážený Work-Life Balance a príjemné, rodinné prostredie. Spokojnosť našich klientov a zamestnancov je u nás vždy na prvom mieste.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt