Pridať inzerát

Executive controlling assistant s nemčinou

IT-Impulse s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Moldavská cesta, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná adminstratívna, kontrolná a organizačná podpora konateľa spoločnosti
- Komunikácia a koordinácia pokynov a želaní konateľa so zamestnancami spoločností v krajinách po celom svete, s klientmi a s úradmi
- Príprava programu zasadnutí, dokumentov, zmlúv, reportov, poznámok a podnikanie ďalších na to naviazaných krokov pre úspešnú exekúciu komplexných úloh
- Vykonávanie nezávislej kontroly procesov tímov, za ktoré zodpovedá konateľ, sledovanie nevyriešených záležitosti konateľa a ním zadaných úloh, dohliadanie na ich dokončenie
- Organizácia a príprava dokumentov, ktoré si vyžadujú integráciu viacerých kancelárskych technológií a softvérových aplikácií. Spracovávanie textov, prezentácií, tabuliek
- Kontrola finančných podkladov, vypracovanie cenových ponúk, vedenie evidencie, schopnosť vyhotovovať podklady pre fakturáciu výhodou
- Organizácia a urýchlenie toku práce v kancelárii konateľa a s tým spojené následné opatrenia
- Plánovanie stretnutí, organizácia schôdzí, konferencií a služobných ciest
- Organizácia a vedenie korešpondencie a záznamov konateľa, priprava na konečné schválenie konateľom
- Prijímanie a preverovanie telefonických hovorov, zoznamov a návštev

- Atmosféra malej firmy, bezpečnosť a možnosti veľkej spoločnosti
- Príjemné a zdravé pracovné prostredie v novovybudovaných klimatizovaných kancelárskych priestoroch (5-7 pracovných miest v každej kancelárii)
- Príspevok do 3. piliera (individuálne dôchodkové sporenie) 1 - 2,5 %
- Cafeteria bonus
- Ročné hodnotenie výkonnosti a platu
- Jubilejné darčeky
- Flexibilný pracovný čas
- Plnohodnotná home office (možnosť pracovať aj z kancelárie v Košiciach)
- Bezplatná garáž pre bicykle
- Bezplatné parkovacie miesto
- Bezplatný kurz nemčiny na pracovisku*
- Bezplatná materská škola počas školských prázdnin na pracovisku*
- Bezplatné zdravotné cvičenia každý týždeň*
- Florbalové a futbalové skupiny*
- Ovocné dni
- Zásobená kuchyňa s bezplatnými nápojmi (čerstvo pražená káva)

*niektoré výhody môžu byť ovplyvnené dočasnými opatreniami v súvislosti s obmedzením šírenia COVID 19

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Táto pozícia sa obsadzuje interne do teamu IT-Impulse Košice.

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Hľadáme osobu priateľskú, flexibilnú, zodpovednú a samostatnú, schopnú rýchlo a ochotne reagovať na dynamické prostredie, v ktorom ponúkame naše služby.

Pokročilá znalosť nemčiny slovom a písmom je absolútnou nutnosťou, kedže konateľ, ktorému sa na tejto pozícii bude asistovať, je Nemec.

IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti JobImpulse GmbH s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.
Slovenská pobočka v Košiciach v jej novom sídle s vyše 100 zamestnancami hľadá nových kolegov do existujúcich, ako aj novovytváraných customer-dedicated tímov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov