Pridať inzerát

Key account manager

ISTERMEAT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda: 1300 € + 300 € pohyblivá zložka
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi
• Koordinácia spolupráce s obchodnými sieťami- riešenie problémov, výberové konania, cenové ponuky, riešenie reklamácií
• Príprava zalistovacích tabuliek, vypracovanie špecifikácii, nastavenie logistiky
• Príprava podkladov, plánov, analýz a reportov predaja

Prestupový bonus 200 EUR
Nájdi svojho kolegu a získaj :
300 EUR (150 EUR po 3 mesiacoch + 150 EUR po 6 mesiacoch)
500 EUR v prípade mäsiar (250 EUR po 3 mesiacoch + 250 EUR po 6 mesiacoch)
Narodeninový bonus 50 EUR - darčeková poukážka
Životné jubileum 150 EUR - darčeková poukážka
Novorodenecký bonus 150 EUR
Dochádzkový bonus 100 EUR
Obedy zadarmo
Zľavy na firemné výrobky
Profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
Dlhodobá pracovná perspektíva
Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Analytické a logické myslenie
Flexibilita

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov