Pridať inzerát

Technik automatizácie

ISTERMEAT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Povodská cesta 14, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac- všetky príplatky podľa Zákonníka práce - 100 dochádzkový bonus -400 výkonnostný bonus -veľkonočný a vianočný benefit
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Optimalizácia výkonov automatizovaných systémov
-Nastavovanie, programovanie a rekonfiruácia
-Reporting výkonnosti automatických liniek
-Podpora projektového tímu pri zavádzaní nových technológií
-Podpora operátorov a zaškoľovanie na automatických montážnych linkách
-Podpora pri zavádzaní nových projektov
-Oživovanie zaujímavých strojov a práca so softwarom
- Zodpovednosť za bezproblémový chod strojov
- Výstupná kontrola - overovanie a záverečná kontrola produktov
- Práca na výrobných zariadeniach
- Zostavovanie a montáž elektrotechnických komponentov podľa pracovného postupu
- Kontrola elektrotechnických zariadení podľa dokumentácie – vizuálna kontrola a kontrola funkčnosti
- Návrh a odstránenie chýb na základe zistených nedostatkov na výrobkoch
- Spĺňanie cieľov – bezpečnosť, kvalita, náklady, čas
- Práca s výrobnou a technickou dokumentáciou
- Základná údržba, profylaktika podľa dokumentácie

práca na hlavný pracovný pomer
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu (viac ako 70% našich náborových procesov je interných)

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- základné znalosti strojov a zariadení používaných v strojárstve

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Povodská 14
92901 Dunajská Streda