Pridať inzerát

MTZ Skladník/ vodič VZV - jedna zmena

ISTERMEAT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Povodská cesta, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPriemerná brutto mzda - min. 1100 - 1300EUR Brutto - 400 výkonnostný bonus - 100 dochádzkový bonus - veľkonočný a vianočný benefit - Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru do skladu - pomocou VZV,
- regálový systém do výšky 4,8 metra
- spracovávanie objednávok
- udržiavania prevádzkových priestorov v stave zodpovedajúcom potravinovému kódexu SR a HACCP
- riadneho a včasného dodržiavania obehu dokladov, najmä za ich úplnosť a kompletnosť
- priame sa podieľanie na mesačných inventúrach (hmotná zodpovednosť za tovar na sklade)
1 zmena - pondelok až piatok - 7:00-15:30

Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Závodné stravovanie
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske prehliadky
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Počet rokov praxe

1
1

- obsluha vysokozdvižného vozíka
- samostatnosť
- precíznosť

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Povodská 14
92901 Dunajská Streda